O NAS

W codziennym biegu za pracą i domem żywność w puszkach z długim terminem przydatności do spożycia jest często uzupełnieniem codziennych posiłków. Chętnie wybierane są te potrawy, które znane są z doskonałego smaku i dobrego składu.


W oparciu o wieloletnie doświadczenie firma JN Pack stworzyła swoją markę własną: JN Food. Posiada ona w swojej ofercie szeroką gamę produktów bezpośrednio gotowych do spożycia i o długim terminie przydatności. Naszym głównym polem działalności jest sprzedaż żywności zarówno pod marką JN Food, jak i pod marką własną.


Specjalizujemy się w: konserwach rybnych, konserwach mięsnych, pasztetach, konserwach warzywnych oraz daniach gotowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych Klientów, gwarantujące wysoką jakość, a także stale rosnącą gamę produktów. Nasza stała oferta została rozszerzona o skrobię ziemniaczaną, mleko w proszku oraz innowacyjne samopodgrzewające się danie.


W JN Food, naszej marce własnej, dbamy o najlepsze składniki na naszą żywność w puszkach, dzięki czemu zyskaliśmy renomę i zaufanie naszych Klientów. Chętnie także współpracujemy w zakresie personalizacji produktów, dzięki czemu nasi partnerzy zyskują indywidualnie skomponowane potrawy o unikalnych składnikach i własnym projekcie opakowań/oznaczeń. Jakość, dbałość o szczegóły i troska o zadowolenie z naszej współpracy to nasze priorytety.


Stale poszukujemy nowych partnerów, jednocześnie dbając o wysoki poziom w relacjach z obecnymi partnerami. Zachęcamy importerów i dystrybutorów do nawiązywania współpracy.

Żywość przetworzona

Sprzedaż pod marką własną

Making things easy